herb BIP - Urząd Miejski w Dębnie

www.debno.pl

Składy Rad Sołeckich

 

Rady sołecke:

 

Barnówko
Sołtys: Janusz Fabiańczyk
Rada sołecka: Dąbrowska Anna, Uba Monika, Wachowski Ryszard, Grzegorz Kucharski, Grzegorz Kulbicki

Bogusław
Sołtys: Izak Stanisław
Rada sołecka: Karolina Gabrysiak,  Ewa Pawłowska,Monika Kobylarz, Patryk Kobylarz, Ryń Barbara,Andrzej Batóg, Łukasz Ryń.

Cychry
Sołtys: Marciniszyn Elżbieta
Rada sołecka: , Monika Rębiasz, Alicja Gryciak,Jolanta Kucharska, Jacek Mazurowski.

Dargomyśl
Sołtys: Lenartowicz Sławomir
Rada sołecka: Szenderewicz Stanisław, Lenartowicz Krzysztof, Tołoczko Albert, Mielimączka Alicja, Naranowicz Wiesław, Agnieszka Kopniewicz.

Dolsk 
Sołtys: Myszkowski Przemysław
Rada sołecka: Bińkiewicz Paweł, Mariusz Miaciejewski,  Paweł Karczewski.

Dyszno
Sołtys: Roman Wojciechowski
Rada sołecka: Michał Matwiejuk, Piotr Masiarz, Ryszard Bieniek, Wojciechowska Agnieszka.

Grzymiradz
Sołtys: Jarki Jacek
Rada sołecka: Czyżewski Piotr, Grzegorz Kubiak, Michalczyszyn Grzegorz, Irena Gucwa.

Krężelin
Sołtys: Dmytruszkiewicz Elżbieta
Rada sołecka: Elżbieta Dmytruszkiewicz, Gąsior Iwona, Białek Jan, Gąsior Wanda

Krześnica
Sołtys: Weronika Kuchowicz
Rada sołecka:  Katarzyna Morawiec, Adrian Mruk, Tomasz Ciesielski, Katarzyna Kubińska, Grzegorz Szurgociński

Młyniska
Sołtys: Małgorzata Sulich
Rada sołecka: Joanna Rajczakowska, Dorota Radziukiewicz, Chrostowska Monika,Rój Grzegorz.

Mostno
Sołtys: Grocholski Grzegorz
Rada sołecka: Dąbrowska Monika, Kuczyńska Ewa, Kunisz Władysław, Rosół Marzena

Oborzany
Sołtys: Zieliński Adam
Rada sołecka: Krupa Zbigniew, Krzywicki Antoni, Sałaciak Zdzisława, Paszyński Łukasz, Węgier Jarosław, Ryszard Hołownia

Ostrowiec
Sołtys: Jaślan Irina
Rada sołecka: Obielak Jarosław, Henryk Gałęcki, Dembkowski Józef, Daniluk Beata

Różańsko
Sołtys: Lewandowski Andrzej
Rada sołecka: Wiesław Sypko, Anna Misiejuk, Kwaśniak Zdzisław, Baranowicz Janusz

Sarbinowo
Sołtys: Kędzior Zbigniew
Rada sołecka: Rajczakowska Joanna, Sućko Krzysztof, Wieczorek Angelika, Wierzbowski Krzysztof, Chodara Monika,Siemaszko Marzena

Smolnica
Sołtys: Bońdos Daniel
Rada sołecka: Baraniecki Jan,Dubik Rafał, Krysztofiak Grzegorz

Suchlica
Sołtys: Krawiec Agata
Rada sołecka: Wierzbowska Krystyna, Pieczonka Marzena, Zbigniew Banek, Gluza Katarzyna, Agata Krawiec.

Warnice
Sołtys: Oraczewska Mieczysława
Rada sołecka: Marek Judka, Marcin Pleń, Wiśniewski Paweł,  Ryszard Skowronek

Więcław
Sołtys: Godzik Edmund
Rada sołecka: Godzik Artur, Świątek Iwona, Michalska Anna, Dąbski Jacek

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Szymczyk 01-04-2011 13:45
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-04-2011
Ostatnia aktualizacja: Anna Szymczyk 30-12-2015 09:15